אודות

נעים מאוד, אני שרון רותם, מעצבת ובונה אתרי וורדפרס מקצועיים לעסקים.

מאז ומעולם היו לי שתי אהבות: טכנולוגיה ועיצוב. 

אני בוגרת תואר ראשון בפיזיקה ומדעי המחשב ותואר שני במנהל עסקים, שניהם מאוניברסיטת תל אביב. 12 שנים עבדתי בחברות הייטק כמפתחת ואז כראשת צוות ומנהלת פרויקטים, ואת היצירה שמרתי לשעות הפנאי (הלא רבות) שנותרו לי. החלוקה הייתה ברורה: הטכנולוגיה היא העיסוק הרציני, מביא הפרנסה. האמנות היא תחביב, לנשמה. 

לפני 10 שנים בחרתי לקדם את העיסוק בעיצוב מתחביב למקצוע ונרשמתי למסלול לימוד עיצוב מעשי בשנקר. שילוב המיומנויות הללו הוביל אותי באופן טבעי מאוד לתחום בניית האתרים ומאפשר לי לתת פתרון איכותי, כולל ומקיף ללקוחות.

אני מעצבת ובונה אתרים לעסקים מתחומים שונים ומגוונים. הניסיון הרב והרקע שיש לי, הן בצד הטכנולוגי והן בצד העיצובי, מאפשרים לי לבנות אתר שמציג בצורה מיטבית את העסק שלכם ומביא לכם לקוחות.
אני מאמינה בתהליך עבודה מסודר וברור שכולל הגדרה מדויקת של צורכי העסק ומטרותיו, עיצוב מוקפד ומקצועי, בניית האתר ומילויו בתוכן, והעלאתו לאוויר עם הדרכה מסודרת שתאפשר לכם להפיק ממנו את המיטב.

גם כשהאתר באוויר, אני תמיד לשירותכם. אשמח להדריך, לפתור בעיות ולעזור בכל עת. מחכה ומצפה ללוות גם את העסק שלכם בדרך לאתר מנצח!

שרון רותם

מרגישים שיש התאמה? דברו איתי:

למה לעבוד איתי?

גם מתכנתת גם מעצבת

הכל במקום אחד

שילוב המיומנויות שלי חוסך לכם דילוגים בין אנשי מקצוע שונים. אני מלווה אתכם לאורך כל התהליך וחוסכת לכם הרבה זמן, כסף וכאבי ראש.

מקצוענות

תקבלו אתר מוקפד עד הפרט האחרון, אתר שעומד בסטנדרטים הכי גבוהים שיש: ברמה הטכנית, בעיצוב וחוויית המשתמש ובקלות העדכון והתחזוקה השוטפת.

ותק וניסיון

אוביל ואדריך אתכם לאורך כל התהליך באופן שיאפשר לכם להמשיך להתרכז בניהול העסק שלכם.

זמינות

אני כאן בשבילכם. התקשורת נעשת ישירות מולי, אני זמינה וקשובה לצרכים שלכם. אכפת לי!

כיתבו לי ואחזור אליכם

אתר זה מוגן על ידי ReCaptcha של גוגל ולכן חלים מדיניות הפרטיות  ותנאי השימוש.